09-88-777-47
הרשמה לניוזלטר
כאן יהיה ניוזלטר
  
מותגים
Zoom4u
Canon
Nikon
SanDisk
Lowepro
Western Digital

תקנון


תקנון

א. כללי

 1. אתר האינטרנט Zoom4u (להלן: האתר) הינו אתר אינטרנט מסחרי הכולל מכירת מוצרי צילום, אלבומים דיגטלים, הגדלות ענק והדפסתם על קנווס ונייר, הדפסה על מוצרים בשילוב תמונה, מעבדה להדפסת תמונות על נייר פוטו איכותי, שרותי דפוס ומסגור תמונות הפועלים תחת החברה Zoom4U LTD (להלן: החברה) בבעלות מיכה שקד (להלן: מפעיל האתר) הקיים משנת 1984 בתחום .
 2. מטרת אתר האינטרנט היא להוות חנות וירטואלית המציגה את מגוון המוצרים הנמכרים בסניפים על גבי רשת האינטרנט ולספק את השירות הטוב ביותר תוך יצירת מקום לקהילה וירטואלית בה משתמשים מרחבי המדינה יוכלו לקבל שרות, מחיר ואיכות.
 3. כל הכתוב רשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד אך כמובן שהפניה היא גם לנשים כאחד.
 4. כל החוקים התקפים באתר מקבילים לחוקים הרגילים במדינת ישראל בין מוכר ללקוח בקשרי מסחר בלבד לפי ובהתאם לחוק הגנת הצרכן תשמ"א.
 5. כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הוא מודע לתקנון האתר ולכללי ותנאי ההשתתפות בו ומקבלם על כל תנאיו והתניותיו וכי לא תהא לו ו/או מי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או כל מי מטעמם לא אם האתר או מפעילו הפרו את הכתוב בתקנון.
 6. במידה וישנה אי התאמת מחירים בין האתר לחנות, המחירים בחנות ובמחירון החברה הם המחירים הקובעים. כל המחירים באתר כוללים מע"מ ונקובים בשקלים חדשים אלא אם כן צוין אחרת.
 7. תמיכה – ניתן לפנות אל החברה במוקד תמיכת האתר בכל אחד מערוצי התקשורת המפורטים באתר ובהם: טלפון, דואר אלקטרוני, Facebook וכל ערוץ תקשורת נוסף שהחברה תחליט להפעיל בהמשך. שעות פעילות התמיכה הן כמפורט בצור קשר.
 8. הצהרת פרטיות וסודיות – כל הפרטים אותם מסרת בעת ההרשמה כמו גם בעת ההזמנה נשמרים במאגר המידע של החברה ואינם מועברים לשום גורם חיצוני צד שלישי והינם מוצפנים בצורה אמינה. פניה אליכם דרך האי מייל תעשה באישורכם בלבד ע"י סימון בתיבה המיועדת לכך באתר בעת ההרשמה וביצוע הפעולות השונות באתר. למרות הנאמר לעיל, החברה שומרת לעצמה, עפ"י חוק, את הזכות להעביר לשלטונות פרטים של גורם אשר קיים חשד כי ביצע פעולה לא חוקית מכל סוג שהיא.

ב. אתר מסחרי LTD Zoom4u

 1. האתר המסחרי Zoom4u מהווה שלוחה וירטואלית ישירה של הסניפים הפיזיים. ככזה, המחירים והמדיניות בו תואמים את המחירים בחנות.
 2. אנו מתחייבים כי כל המוצרים הינם מוצרים חדשים לחלוטין ולא "מחודשים", "משופצים", "Refurbished", או משומשים בכל צורה ואופן שהוא, אלא אם צויין אחרת.
 3. חלוקה למחלקות – האתר מחולק למחלקות כאשר בכל אחת מהן המוצרים הרלוונטיים.
 4. מוצרים שאינם במלאי - במידה ולא מצאת מוצר שחיפשת באחת המחלקות, ניתן ליצור קשר בכל אחד מערוצי התמיכה והמוצר יגיע בדרך כלל יום למחרת או בטווח הזמן הקצר ביותר (הדבר תלוי בספקים וביבואנים).
 5. ייעוץ לפני קנייה – בחברה מועסקים 22 כ עובדים המקצועיים בתחום ומפעילה שירות תמיכה עם מספר אנשי מקצוע וצלמים מקצועיים לאורך שעות פעילות מוארכות. מומלץ לפנות לקבל ייעוץ בכל אחד מערוצי התמיכה המפורטים בסעיף א’ 7.
 6. רכישה באתר – הרכישה מתבצעת דרך האתר כשהלקוח בוחר מוצר, ממלא פרטי הזמנה, ומבצע הזמנה. נציג טלפוני יחזור אליו בהקדם האפשרי כשבשיחה זו יאומתו  הפרטים אותם הלקוח מסר ופרטי ההזמנה.
 7. תשלום – האתר מאובטח ב-SSL בהצפנת 128 ביט ברמה גבוהה. ניתן למלא כרטיס אשראי דרך הטופס המתאים כל עוד מופיע המנעול הקטן בחלקו התחתון של חלון האקספלורר. אם קיים בידי המשתמש באתר חשש לגבי אמינות מערכת אבטחת המידע באתר, ניתן למלא את כל הפרטים פרט למספר כרטיס האשראי ואותו למסור בנפרד כשנציג טלפוני ייצור עימו קשר.
 8. אישור קבלת הזמנה – לאחר ביצוע ההזמנה יתקבל אצל הלקוח דבר דואר אלקטרוני המאשר את ביצוע ההזמנה ואת מספר ההזמנה. דואר אלקטרוני זה אינו מהווה אישור לביצוע ההזמנה או להמצאות המוצר במלאי או משלוחה בדואר. אישורים אלה יימסרו לאחר מכן בשיחה טלפונית עם נציג השירות של החברה, ורק אז תאושר ההזמנה.
 9. אישור תשלום והשלמת הזמנה – לאחר קבלת הפרטים במערכת ניהול ההזמנות של האתר ואישור טלפוני של הלקוח יועברו פרטי התשלום לאישור חברות האשראי בהתאם לנוהל חיוב אשראי טלפוני. המשך ביצוע ההזמנה מותנה בקבלת אישור מחברת האשראי הרלוונטית בהתאם, ולא יאוחר מ-14 יום לאחר ביצוע ההזמנה (ימי עבודה בלבד). בית העסק רשאי לדרוש, לצורך אימות המשתמש בכרטיס האשראי, לשלוח בפקס צילום של תעודת הזהות או מסמך מזהה אחר המוכר עפ"י חוק.
 10. עסקת תשלומים – את כל המוצרים ניתן לרכוש בתשלום אחד עד שלושה ללא ריבית,  כמות גדולה יותר של תשלומים אפשרית רק עם ריבית. תנאי התשלום המפורטים בדף המוצר מחייבים את החברה לפעול על פיהם אלא אם חל שינוי לא צפוי. במידה ולא צוינו תנאי תשלום בדף המוצר, החברה תקבע את מספר התשלומים בהתאם.
 11. ביצוע עסקת צד שלישי – במקרה שלקוח מוסר פרטי כרטיס אשראי שאינו שלו, מתבקש הלקוח לשלוח בפקס טופס ייפוי כוחו של בעל הכרטיס ללקוח מבצע ההזמנה, כאשר הטופס ממולא בשלמותו כולל חתימתו של בעל הכרטיס וצילום תעודת הזהות של בעל הכרטיס (מייפה הכוח) יחד עם תעודת הזהות של מבצע ההזמנה (מיופה הכוח).
 12. אי אישור עסקת האשראי ע"י חברות האשראי – במקרה של אי אישור העסקה על ידי חברות האשראי נציג החברה יצור קשר עם הלקוח להנחיות להמשך בפעולה בין הלקוח לחברה האשראי ו/או הבנק. במקרה המפורט לעיל זמני האספקה יעקבו עד לאישור עסקת האשראי כחוק.
 13. איסוף ההזמנה – ניתן ומומלץ לאסוף את ההזמנה מאחד הסניפים של הרשת, לחסוך את דמי המשלוח ולקבל הסבר מלא ומקיף על המוצר במידה והדבר נדרש. שעות הפתיחה של הסניפים מפורטים בהמשך.
 14. איסוף הזמנה של צד שלישי – במקרה שלקוח מבצע הזמנה של מוצר ומבקש שבא כוחו יאסוף את המוצר מאחד הסניפים, מתבקש מבצע ההזמנה (בעל הכרטיס, מייפה הכוח) לשלוח בפקס טופס ייפוי כוח ממולא בשלמותו עם צילום תעודת הזהות שלו ושל בא כוחו שאוסף את המוצר (מיופה הכוח) כולל חתימת מייפה הכוח ומיופה הכוח.
 15. משלוחים לבית הלקוח – ניתן לבצע משלוח לבית הלקוח באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחויות בתוספת תשלום שתקבע בהתאם לגודל, משקל ונפח המוצר. במידה והמוצר נשלח בדואר ישראל רגיל, החברה ו/או הבא מטעמה לא אחראים על על הגעת המוצר בשלמותו וללא פגיעה (תלוי בדואר ישראל) והלקוח מאשר את הסכמתו למשלוח בדרך זו. משלוח באמצעות חברת "אביב שיגור" הינו מבוטח ובתוספת תשלום. לאור הנאמר לעיל עדיף לאסוף את המוצרים באחד הסניפים של הרשת.
 16. אחריות – כל המוצרים הנמכרים בחנות ובחנות הוירטואלית בכל המחלקות נושאים אחריות של היבואן הרשמי (אלא אם צויין אחרת) בארץ לפי תקופת הזמן המוגדרת לכל מוצר, בין שנה לאחריות לכל החיים, תלוי בסוג המוצר ובתקנון היבואן הרלוונטי. כל מוצר שנרכש בבית העסק יזכה להמשך שירות וטיפול של בית העסק מול היבואנים במקרה של תקלה ו/או צורך בשירות, כמובן שהלקוחות רשאים "לקצר הליכים" ולפנות ישירות ליבואנים על מנת לקבל שירות ישירות ובצורה מהירה אף יותר. החברה לא תשא באחריות מבחינה משפטית בנוגע לטיפול במוצר שנהנה מאחריות של היבואנים הרשמיים וכל טיפול משפטי בנושא ייעשה מול היבואן של אותו המוצר.

ג. ביטולים והחזרות

 1. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") לקוח רשאי לבטל עסקה ולהחזיר את המוצר בהתאם לכתוב בסעיפים המפורטים לעיל, למעט ברכישת פריטים מסוימים המופיעים בסעיף 14 ג(ד) לחוק הגנת הצרכן אשר בהם לא רשאי מבצע העסקה לבטלה.
 2. ביטול עסקה לאחר ביצוע הזמנה ולפני חיוב – במידה ולקוח מעוניין לבטל עסקה לפני שכרטיס האשראי שלו חויב רשאי לעשות כן באמצעות הודעה לנציג שירות באמצעות הטלפון או דואר אלקטרוני. ביטול במקרה כזה יבוצע ללא דמי ביטול ו/או טיפול מכל סוג שהוא.
 3. ביטול לאחר חיוב הלקוח ולפני שליחת המוצר או במקרה של ביצוע העסקה ומשלוח המוצר או איסופו מאחד הסניפים – הלקוח רשאי לעשות זאת באמצעות פנייה למוקד שירות הלקוחות של האתר באמצעות טלפון או דואר אלקטרוני תוך 14 יום מיום קבלת המוצר. במידה והמוצר כבר נשלח ללקוח/נאסף על ידו, באחריותו להוביל את המוצר למשרדי החברה אם באמצעות משלוח או בכוחות עצמו כאשר המוצר ארוז באריזתו המקורית על כל תכולתה ללא שימוש וללא נזק. במקרה כזה יוחזר ללקוח כספו באותו האופן בו הוא שילם (מזומן או באמצעות חברות האשראי) בקיזוז דמי ביטול בשיעור של 5% מהעסקה אך לא יותר מ-100 ₪ (לחלופין ניתן לקבל זיכוי לרכישת מוצר חלופי בחברה). בכל מקרה לא יוחזרו דמי המשלוח. במידה ולמוצר נגרם נזק המוריד מערכו, החברה תהיה רשאית לא לבטל את העסקה או לקבוע קנס בהתאם לשיקול דעתה. נזק לאריזה ייחשב כנזק למוצר והחברה רשאית לגבות קנס בגין נזק מסוג זה עד 15% מערך המוצר. כל פנייה טלפונית בנוגע לביטול חייבת גיבוי בכתב.
 4. ביטול עסקה ע"י החברה – במקרה ולקוח לא הזין את מלוא הפרטים ו/או לא ציין מספר טלפון או ביצוע עסקת האשראי לא אושרה ע"י חברות האשראי והלקוח לא עמד בתנאים לביצוע העסקה כמפורט בסעיף ב’ על תת סעיפיו. במקרה והתברר כי מבצע העסקה ו/או בא מטעמו פועלים בניגוד לחוק בכל צורה שהיא. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים לדעת החברה את המשך העסקה. מבלי לגרוע מן הכתוב לעיל אם לאחר סיום המכירה התגלה כי אזל המוצר מהמלאי רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך ללקוח. במקרה של תקלה טכנית מכל סוג שהוא (תקשורת, תוכנה, ממשק וכד’). במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר אחר החברה רשאית לבטל את העסקה. מכל סיבה או ספק שהוא לדעת החברה מהווה סיבה מספקת לביטול העסקה. במקרה ובוטלה עסקה ע"י החברה, מפעיל האתר ו/או הספקים ו/או כל הבא מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי מכל סוג שהוא.
 5. לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: במקרה של טובין פסידים כמצוין בחוק הגנת הצרכן, מוצרים שבהגדרת מידע כמצוין בחוק המחשבים (התשנ"ה 1995), טובין שיוצרו במיוחד עבור הצרכן בעקבות העסקה, טובין הניתנים להעתקה ושכפול לאחר פתיחת האריזה.
 6. ביטול במקרה של מוצר פגום – באחריות הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במקרה של מוצר פגום לצרכן שמורה הזכות להחזיר את המוצר (עם פירוט כתוב) ולקבל שירות תיקון / החלפה במסגרת האחריות או לחלופין לבטל את עסקה כמפורט בחוק הגנת הצרכן.

ד. פיתוח דיגיטלי

 1. מחלקת הפיתוח הדיגיטלי של החנות נועדה לתת מענה לשירות פיתוח תמונות דרך האינטרנט לנוחות הלקוח.
 2. הפיתוח נעשה במכונת Noritsu שהיא בין המכונות המתקדמות ביותר בעולם בטכנולוגיית לייזר כימיקלים ברזולוציה של עד 400 dpi. המכונה עוברת טסטים, כיול ונקיון כל יום, והקפדה יתרה על טיפולים תקופתיים וכיולים ע"י טכנאי מורשה.
 3. התמונות הדיגיטליות אינן עוברות שום תיקון צבע ו/או גוונים ו/או בהירות על ידינו ומודפסות כמו שהלקוח הגיש אותן. ללקוח יש את האפשרות לערוך את התמונות בביתו לפי כל הפרמטרים בהם הוא מעוניין ולשלוח את הקבצים להדפסה כרצונו.
 4. ייתכן ויהיו הבדלי גוונים / בהירות בין התמונה המוצגת על הצג בבית הלקוח ובין התמונה המודפסת, זו מהסיבה שמסכים שונים מכוילים באופן שונה בין מסך למסך ובין המסך למכונת הפיתוח.
 5. קיימות 2 דרכים לפיתוח התמונות: FitFill . יש לשים לב להסברים בעת הפיתוח הדיגיטלי על מנת לקבל את התוצאה בה אתם חפצים.זום פור יו לא תישא באחריות לתלונות לאחר הפיתוח שהלקוח הגדיר את מאפייניו.
 6. מנוי דיגיטלי – לקהל לקוחותינו קיימת אפשרות למנוי דיגיטלי לפי הכמויות המוגדרות באתר. התשלום עבור המנוי נעשה מראש ובכל פיתוח יתרת התמונות לפיתוח יורדת (כמו בספריית וידאו). המנוי אינו מוגבל בזמן ו/או בכמות התמונות בכל פיתוח. במקרה של ביטול מנוי, יבוצע חישוב של כמות התמונות שכבר פותחו במנוי לפי המחיר הרגיל והלקוח יקבל זיכוי בשווי יתרת המנוי.
 7. טווחי זמן לאיסוף התמונות – החברה עושה מאמצים עילאיים לספק את התמונות המודפסות בטווחי הזמן הקצרים ביותר תוך התחשבות מרבית ברצון הלקוח.

i. סניף נתניה - ניתן לאסוף את התמונות באותו היום מהסניף בתיאום טלפוני.
סניף הקריה תל אביב - ניתן לאסוף את התמונות למחרת השליחה מהסניף.

ii. משלוח בדואר – על פי זמני דואר ישראל, בדרך כלל תוך שלושה ימים מזמן השליחה.

iii. במקרה של תקלה / בעיה שאינה תלויה בנו, טווחי הזמנים המפורטים לעיל צפויים להשתנות בהתאם.

 1. במקרה שהלקוח לא קיבל את התמונות שהזמין עקב תקלה, פריצה, כח עליון או כל היוצא בזה, או במקרה שאינו בשליטת בית העסק, יפוצה הנ"ל במחיר עלות הפיתוח בלבד ולא בסכום שיעלה על כך.

ה. מסגור תמונות

 1. לחנות מחלקת מסגור תמונות נרחבת המייצרת מסגרות במקום ממגוון פרופילים ובכל הגדלים. על מנת להזמין מסגרת, יש למסור את התמונה הרלוונטית באחד הסניפים או להזמין תמונה או פוסטר להדפסה באחת המחלקות האחרות.
 2. העבודה על המסגרות מבוצעת ע"י אנשי מקצוע מוסמכים בזמני אספקה מהירים.
 3. כל מסגרת היוצאת מהייצור עוברת בקרת איכות כפולה על מנת להבטיח את רמת המקצועיות שאנו שואפים לה. אם והיה מקרה והלקוח אינו מרוצה מסיבה כלשהי מהרכבת המסגרת, יש להחזירה בהקדם האפשרי והיא תתוקן. הנאמר לעיל אינו תקף במקרים של נזק הנגרם ע"י הלקוח, ו/או כל מקרה שאינו תקלה בייצור.
 4. במקרה שלקוח מעוניין לתקן / להחליף מסגרת ניתן לעשות את כל השירותים הנ"ל אצלנו בחברה בתשלום.

ו. שעות הפעילות

 • שעות הפעילות מפורטות ב"סניפים".

ז. קניין רוחני

 1. כל זכויות הקניין הרוחני, כולל השם zoom4u, הלוגו, המותג, שם הדומיין, האתר, הגרפיקה, הממשקים, השיטות המסחריות והסודות המסחריים וכל המשתמע מכך הינם בשלמותם רכושו הבלעדי של מפעיל האתר. אין לעשות כל שימוש מכל סוג שהוא בכל הנאמר לעיל ללא אישור בכתב, מתועד וחתום, ממפעיל האתר.
 2. תוכנת וקוד האתר, בסיסי הנתונים (DataBase) לרבות מאגר משתמשים, שמות מוצרים, מפרט מוצרים, תיאור מוצרים וכל המשתמע מכך הינם רכושו הבלעדי של מפעיל האתר. כל המפרסם, מעתיק, משכפל, מפיץ, מוכר, מתרגם או עושה כל שימוש שהוא מחוץ לגוף האתר ללא אישור בראש ובכתב וחתום ע"י מפעיל האתר צפוי לעמוד לדין.

ח. תנאים נוספים

 1. החברה עשויה ורשאית לשנות את מחירי המוצרים והשירותים מעת לעת ללא הודעה מוקדמת וכראות עיניה. המחיר לצרכן הינו המחיר ביום הקניה. במקרה והשתנה מחיר לאחר ביצוע הקניה, מפעיל האתר ו/או הספקים ו/או כל הבא מטעמו לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצואתי או מיוחד שנגרם נזק למשתמש או לצד שלישי מכל סוג שהוא.
 2. הנהלת האתר רשאית להוריד חלק או את כל האתר לרבות הפורומים והאלבומים מעת לעת לצורך שידרוג, תיקון ושיפור ללא התרעה מוקדמת ולמשך תקופת זמן הדרושה לטיפול.
 3. החברה רשאית להשעות משתמש מהאתר במידה ואותו משתמש הפר את תנאי השימוש הכתובים לעיל, כמו גם לפתוח בהליכים במקרה והפרת התנאים הינה חמורה וכראות עיניה.
 4. במקרה ונפלה טעות כתיב בתיאור המוצר הדבר אינו מחייב את החברה ו/או החברה ו/או הבא מטעמם. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים בפועל.
 5. החברה רשאית לשנות את תנאי השימוש באתר ללא הודעה מוקדמת בהתאם לנסיבות ותחילת תוקף התקנות יהיה זמן פרסומן.

הדין החל וסמכות שיפוט 

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בת"א-יפו בלבד.


חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית  
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT